Producenci
Regulamin

Regulamin Sklepu rybobranie.com.pl

 

1. Informacje Ogólne

 

Złożenie zamówienia w sklepie on-line www.rybobranie.com.pl jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

Wszystkie ceny w sklepie on-line www.rybobranie.com.pl są cenami brutto (Zawierają podatek VAT)

Towary prezentowane na stronach naszego sklepu on-line nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Klient zamawiający towar w sklepie on-line www.rybobranie.com.pl składa ofertę zawarcia umowy pomiędzy sklepem a klientem. Po sprawdzeniu dostępności towaru klient otrzyma specyfikację złożonego zamówienia, natomiast e-mail o tytule "Zamówienie przyjęte do realizacji" jest równoznaczne z przyjęciem oferty zawarcia umowy o której mowa powyżej przez właściciela.

 

2. Zamówienia

Zamówienia należy składać poprzez stronę internetową www.rybobranie.com.pl

Czas realizacji zamówienia wynosi około 1-2 dni roboczych. Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym sklepie on-line, jak również nie jest dostępny u dystrybutora, czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 1 tygodnia. (Wówczas Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji).

Do każdego towaru dostarczana jest faktura VAT lub paragon, które stanowią jednocześnie dowód zakupu. Jest to dokument niezbędny w przypadku ewentualnej reklamacji lub gwarancji.

 

3.Koszt i forma dostawy

 • Przesyłka z zamówionymi Towarami dostarczona jest na adres podany przez Klienta w formularzu Zamówienia, według wyboru Klienta.
 • Za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD
 • Zamówienie za pośrednictwem DPD wysyłane jest również listem.
 • Klient/Konsument nie ponosi kosztów wysyłki, jeżeli zamówienie jest powyżej 500zł
 • Na łączny czas oczekiwania na otrzymane przez Klienta danego Towaru (czas dostawy) składa się czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty, realizacji Zamówienia (przygotowanie Towarów do wysyłki) przez Sprzedawcę oraz czas doręczenia Towaru przez przewoźnika. Czas realizacji Zamówienia przez Sprzedawcę, liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty do momentu przekazania przez Sprzedawcę przesyłki zawierającej Towary przewoźnikowi i wynosi 7 dni roboczych (dzień roboczy to dzień od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy). Do powyższego czasu należy doliczyć czas dostarczenia Towaru przez przewoźnika.
 • Koszt dostawy Towaru ponosi Klient (przy wartości zamówienia poniżej 500zł). Koszt dostawy w Zamówieniu przez Klienta przed wprowadzeniem zmian pozostają dla Klienta wiążące.
 • Informacje o wysokości kosztów dostawy podane są w ramach formularza Zamówienia lub na karcie danego Towaru.

 

4.Formy Płatności

Płatność elektroniczna - przed wysłaniem Towarów, przelewem bankowym lub szybkim przelewem internetowym za pośrednictwem firmy świadczącej usługi płatnicze, na podstawie danych wyświetlonych w trakcie składania Zamówienia oraz wysłanych w e-mailu na adres Klienta z uwzględnieniem sposobu realizacji Zamówienia opisanego w tym Regulaminie.

Gotówka - Klient płaci za towar przy jego odbiorze.

 

5.Reklamacje i Zwroty

Klient ma prawo do zwrotu zamówionego Towaru w terminie 14 dni w postaci nienaruszonej, zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2015 roku " O prawach konsumenta (...)" , Dz.U.2014 poz. 827, rozdział 4 art.27.

Reklamacje proszę kierować na adres rybobranie.sklep@gmail.com lub pisemnie drogą pocztową na adres ul. Dolina Zielona 22, 65-154 Zielona Góra.

Zwrot Towaru odbywa się na koszt zamawiającego.

Do zwracanego Towaru należy dołączyć paragon lub fakturę.

Zwrócić można jedynie Towar fabrycznie nowy, nieużywany, nierozpakowany (nie dotyczy odzieży), w stanie nienaruszonym. Jakiekolwiek ślady używania spowodują odrzucenie zwrotu oraz odesłanie produktu na koszt kupującego.

Sklep dokona zwrotu należności w ciągu 14 dni kalendarzowych w przypadku:

 • Anulowanie zamówienia lub części zamówienia (w takim przypadku zwrotowi podlega odpowiednia część ceny) opłaconego z góry przed jego realizacją.
 • Zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało dostarczone za pośrednictwem kuriera DPD.
 • Zwrotu produktu (odstąpienia od umowy) z zamówienia, które zostało odebrane osobiście w Sklepie i było uprzednio opłacone z góry.
 • Uznania reklamacji i braku możliwości naprawy uszkodzonego produktu lub wymiany na nowy.

 

6.Opis i zdjęcia

Mimo naszych starań do jakości oferty, zastrzegamy sobie prawo do błędu w opisie oraz niezgodnością zdjęć ze stanem rzeczywistym. Spowodowane jest to częstą zmiennością asortymentu i okresową zmianą opakowań przez producentów i importerów.

 

7.Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy www.rybobranie.com.pl mieszczący się przy ulicy Dolina Zielona 22, 65-154 Zielona Góra oświadcza, że wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności Sklepu Internetowego są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom, ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawienia oraz wzniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl